Sitemap

Elika Psikolojik Danışmanlık Merkezi; Çift-Aile ve Yetişkin Terapisti Meryem Gül Eren tarafından kurulmuştur. 15 yıl psikiyatri hemşireliği, sonrasında 14 yıllık Psikolog/Terapist deneyimine sahip bir klinisyendir.

Elika Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Merkezimizde; Sistemik, Yaşantısal, Hümanistik, Dinamik, Gelişim Odaklı, Çift/Aile Terapisi (W. Satir Modeli) Danışmanlık/Terapi modelleri yoğun olarak kullanılmaktadır. W. Satir modeli Çift/Aile Terapisi; eğitim süresi en uzun olan(Yaklaşık 4 yıl), sürece rehberlik edecek terapistlerin kendilerinin kendi ailelerinde deneyimleyerek eğitim aldığı bir terapi yöntemidir.

Diğer Terapi modelleri ise; kanıta dayalı, güvenirliliği bilimsel olarak kanıtlanmış; Bilişsel Davranışçı Terapi(BDT), Şema Terapi, Cinsel Terapi/Cinsel Danışma, EMDR Terapisi(Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme Terapisi), www.emdrbakirkoy.com adresinde EMDR terapisi ile ilgili detaylı bilgiler mevcuttur.

×

Merhaba!

WhatsApp'ta soru sormak veya bize bir e-posta göndermek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın (E-Mail Adresimiz: psikolojielika@gmail.com)

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?