Bakırköy Ergen /Gençlik Sorunları

Merkezimizde; Sistemik, Gelişim Modeli, Yaşantısal, Çözüm Odaklı   Aile Terapileri yanında, Şema Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Dinamik modelde terapi/danışmanlık yaklaşımları kullanılmaktadır.

EMDR sistematik Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme terapisi, psikodrama, sanat terapisi gibi yöntemler, danışanlara fayda sağlayabilmek için gerektiğinde entegre edilmektedir.

Randevu almadan önce; almayı düşündüğünüz hizmet ile ilgili beklentilerin, ihtiyaçların, sürecin nasıl işleyeceğine, görüşme ücreti gibi konulara dair kısa bir telefon görüşmesi, mail ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

Psikolojik destek almayı düşündüğünüz;

Ergenlik Dönemi Sorunları, Yeme Bozuklukları, İnternet Bağımlılığı, Cinsel Gelişim Sorunları, Kimlik Sorunları, Sınav Kaygısı, Akran Zorbalığı, Karşı Cinsle İlişki sorunları, Ergenlik Depresyonları, Aile içi iletişim, vb, konularıyla ilgili ön görüşme için ARAYABİLİRSİNİZ.

Bakırköy  Ergen /Gençlik Sorunları

 

0544 570 21 26 

0212 570 21 26

 

 

 

 

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.elikapsikoloji.com sitesine ve site sahibi Meryem Gül Eren aittir. copyright © 2015 - 2019 - Sayaç : 41578
Bu sitede yer alan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için kullanılamaz.