Bakırköy Çocuk Psikolog

Psikolojik destek almayı düşündüğünüz;

0-6 Yaş gelişim danışmanlığı, Gelişim, Zeka, Dikkat Testleri, Ergenlik, Gençlik Sorunları, İnternet Bağımlılığı, Özgüven Eksikliği, Davranış Problemleri, Okul sorunları, cinsel gelişim, vb, konularıyla ilgili ön görüşme için, mail atabilir, ARAYABİLİRSİNİZ.

Merkezimizde; Sistemik, Gelişim Modeli, Yaşantısal, Çözüm Odaklı   Aile Terapileri yanında, Şema Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Dinamik modelde terapi/danışmanlık yaklaşımları kullanılmaktadır.

EMDR sistematik Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme terapisi, psikodrama, sanat terapisi gibi yöntemler, danışanlara fayda sağlayabilmek için gerektiğinde entegre edilmektedir.

Randevu almadan önce; almayı düşündüğünüz hizmet ile ilgili beklentilerin, ihtiyaçların, sürecin nasıl işleyeceğine, görüşme ücreti gibi konulara dair kısa bir telefon görüşmesi, mail ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. 

Bakırköy Çocuk Psikolog

İletişim

0544 570 21 26

0212 570 21 26

 

 

 

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.elikapsikoloji.com sitesine ve site sahibi Meryem Gül Eren aittir. copyright © 2015 - 2018 - Sayaç : 12401
Bu sitede yer alan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için kullanılamaz.