Bakırköy Çift Terapisti

Randevu almadan önce; almayı düşündüğünüz hizmet ile ilgili beklentilerin, ihtiyaçların, sürecin nasıl işleyeceğine, görüşme ücreti gibi konulara dair kısa bir telefon görüşmesi, mail ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

Bakırköy Çift Terapi; Psikoloji Elika Danışmanlık Merkezinde, gerekli eğitim ve sertifikalara sahip Aile-Çift Terapisti uzmanlar/Psikologlar tarafından yürütülmektedir.

Çift –Aile Terapisi eğitimleri uzun zaman isteyen, emek gerektiren bir süreçtir. Bakırköy Çift Terapi Psikologları/ Uzmanları uzun zaman alan eğitimleri sonucunda gerekli bilgi ve beceri ile donatılmış olarak, çiftlere rehberlik etmektedir.

Çiftlerin ilişkilerine daha geniş açıdan bakmak için, sistemik yaklaşımlar, soy ağacı, aile haritası gibi aile terapisine özgü bilimsel yöntemler kullanılmaktadır. Bakırköy Çift Terapi, danışanların, çiftlerin kendilerine için en iyi olanı bulacağına inanan, gelişimsel, hümanistik yaşantısal yaklaşımları benimsemekte ve uygulamaktadır.

Bakırköy Çift Terapi olarak; danışanların ilişkilerine farklı bir açıdan bakmalarına, kendilerine daha iyiyi bulmalarında yardımcı olmak hedeftir.

 

Bakırköy Çift Terapi

Aile Çift Terapisi Ve Danışmanlığı

0544 570 21 26

0212 570 21 26

 

 

 

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.elikapsikoloji.com sitesine ve site sahibi Meryem Gül Eren aittir. copyright © 2015 - 2019 - Sayaç : 41592
Bu sitede yer alan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için kullanılamaz.