Ataköy Psikolog

 

İnsan olarak herkesin başına gelebilen sıkıntılı durumlar söz konusu olabilir. Bazen karar verme becerilerimizi kullanmakta, önümüzü ve geleceği öngörmekte zorluk yaşarız. Kendi hayatımıza, ailemize içten ve çok yakından baktığımız için bütünü yalın biçimde göremeyiz. İçten bakmak, taraflı olmaya neden olur. Sağlıklı kararlar alınamayabilir.

Ataköy Psikolog, Elika Danışmanlık olarak; sorunlarınıza dışardan bakarak, daha objektif ve bütünü görmenize, kendinize seçenekler yaratmanıza yardımcı olmak için varız.

Psikolojik danışma ve rehberlik süreci; özen, sorumluluk, düzen, mahremiyet ve güven gerektirir. Ataköy Psikolog, Elika Danışmanlık olarak, insanların duygusal, düşünsel, ilişkisel dünyalarına gerekli hassasiyeti göstermek için çalışmaktayız. Sadece maddiyat ile yapılabilecek bir iş olmadığının, gönülden gelerek çalışılması gerektiğinin farkındayız.

Psikolojik Danışmanlık kısa süreli, çözüme odaklı birkaç seans olabileceği gibi, daha derinlemesine bir değişim ve iyileşme sürecini de kapsayabilir. Ataköy Psikolog olarak; Danışmanlık sürecine rehberlik edecek psikologların bu konuda eğitilmiş, değişimi kendisi deneyimlemiş, gerekli eğitim ve süpervizyonları almış, almaya devam eden uzmanlar olmasına dikkat etmekteyiz.

Merkezimizde; Fobi, OKB, özgüven eksikliği, depresyon, ayrılma, boşanma, aldatma/aldatılma, aile travmaları, kaza, ölüm, yaralanma, kayıp travmalarına yönelik EMDR Terapisi, Aile Terapisi, Çift Terapisi, Bilişsel davranışçı Terapi (BDT), Şema Terapi, Dinamik Yaşantısal Terapi/Danışmanlık, Ataköy  psikolog tarafından verilmektedir.

Randevu almadan önce; almayı düşündüğünüz hizmet ile ilgili beklentilerin, ihtiyaçların, sürecin nasıl işleyeceğine, görüşme ücreti gibi konulara dair kısa bir telefon görüşmesi, mail, WhatsApp ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

İletişim

Konum Bilgisi talep etmek için;  WhatsApp:  0544 570 21 26

GSM

0544 570 21 26

0212 570 21 26

 

 

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.elikapsikoloji.com sitesine ve site sahibi Meryem Gül Eren aittir. copyright © 2015 - 2019 - Sayaç : 41552
Bu sitede yer alan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için kullanılamaz.